WITAMY

      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą komputerów przenośnych oraz projektorów zawartą na stronach www.m-com.pl

      Przypominamy że odległość nie stanowi dla nas problemu. Nasza firma prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju na zasadach dających maksimum wygody naszym klientom. Możliwy jest osobisty dowóz komputera (lub kilku, jeżeli klient chciałby wybrać z pośród dwóch lub trzech modeli)  – pozwala to na dokładne obejrzenie i sprawdzenie stanu technicznego sprzętu przed zakupem. Ponadto w sytuacji gdyby klient zrezygnował z zakupu ponosi jedynie koszt transportu. Powyższe zasady pozwalają na wygodny i bezpieczny zakup komputera a tym samym stanowią gwarancję satysfakcji z dokonanego wyboru. Oczywiście możliwy jest także osobisty odbiór komputera (Gniezno ul.Chociszewskiego 22/3) oraz wysyłka za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej. Szersze informacje na temat dostawy znajdują się tutaj.

      Ceny które znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej są cenami „do zapłacenie” – nie są to ceny netto, nie ma więc potrzeby dodatkowego doliczania 22% podatku VAT. Ponieważ jesteśmy płatnikiem VAT istnieje też możliwość wystawiania faktur na zakupiony u nas sprzęt. Ponadto prowadzimy także sprzedaż na zasadach komisowych. Dzięki współpracy z takimi firmami jak AIG, Żagiel czy HERBICO możemy zaproponować Państwu także sprzedaż ratalną oraz leasing. Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją, ponadto możliwe jest wykupienie dodatkowego pakietu gwarancyjnego. Więcej informacji na temat warunków gwarancji znajduje się tutaj.

      Jeżeli znajdą Państwo w naszej ofercie komputer który was zainteresuje, ale uznacie ze proponowana przez nas cena jest zbyt wysoka, zapraszamy do negocjacji. Jeżeli natomiast uznacie Państwo że nie ma w naszej ofercie tego czego szukacie – prosimy o kontakt (m-com@m-com.pl). Z chęcią sprowadzimy interesujący państwa komputer na zamówienie.

      Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów.